Atribuită
Anunț de participare
SISTEM MULTIFUNCTIONAL DE EXTRACTIE CU FLUIDE SUPERCRITICE
- Număr anunț
- CN1004873
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 42910000-8 · Aparate de distilare, de filtrare sau de redresare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.681.146 RON
- Valoare atribuită
- 1.681.140 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 13:57
- Anunț de atribuire
- CAN1009456
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 192-433419
- Documentație de atribuire
- DF1026007
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Sistem multifunctional de extractie cu fluide supercritice.doc.p7s
- FisaDate_DF1026007.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
1.681.140 RON
din 1.681.146 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro