Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Furnizare echipamente it (Laptop-uri, sisteme desktop, imprimanta multifunctionala)
- Număr anunț
- SCN1019684
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.486,51 RON
- Valoare atribuită
- 188.568 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 13:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1011653
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026805
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026805.pdf
- Formulare IT.rar.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VERASYS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15565607
Valoare atribuită
188.568 RON
din 199.486,51 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 10.918,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.