Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pat masaj portabil, negru, cadru lemn, Certusa, alb, 3 zone, saltea 8 cm, suport de brate

Număr anunț
DA32128736
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
Cod CPV
33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.751.980 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.751.980 RON