Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de mobilier pentru Primaria comunei Vicovu de Jos, judetul Suceava

Număr anunț
DA32114539
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Cod CPV
39113100-8 · Fotolii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.931.459 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.931.459 RON