Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de consult. ca experti cooptati pe langa com. de eval, exp. teh cooptat. (progr masa calda șc)

Număr anunț
DA32100696
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.469.174 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.469.174 RON