Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CARTUSE TONER ORIGINALE BLACK CYAN MAGENTA YELLOW 2500 PAG XEROX C235 pentru Scoala Gimnazi 124

Număr anunț
DA32128148
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.124 (CUI 33327735)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON