Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant efervescent cloramina BICLOSOL 200 tablete/cutie

Număr anunț
DA32140782
Autoritate contractantă
Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.456.063 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.456.063 RON