Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE PENTRU SOBE, STR. IMPARATUL TRAIAN, MUN. SALONTA

Număr anunț
DA32145893
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Cod CPV
39722100-0 · Piese pentru sobe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
93.123 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.123 RON