Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC cu geam termopan cf nota 62886/09.12.2022

Număr anunț
DA32141619
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
33.703.058 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.703.058 RON

din 1 RON estimat