Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb Laptop Dell

Număr anunț
DA32148249
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
Cod CPV
30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.914.588 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.914.588 RON