Ofertă acceptată Cumpărare directă

DR110DSP BEHRINGER boxa activa cu DSP si mixer 2 canale, 2 cai, 1000W

Număr anunț
DA32149354
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VAMA BUZAULUI (CUI 29478764)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.547.729 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.547.729 RON