Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie accese proprietati si sant nepereat (de pamant) Comuna Solont, Judetul Bacau

Număr anunț
DA32137844
Autoritate contractantă
COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
947.730 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947.730 RON