Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masurare prize de pamant si continuitati

Număr anunț
DA32116175
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BRASOV (CUI 29370095)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.592.012 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.592.012 RON