Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACT AD CTR. SPALATORIE SI VULCANIZARE PENTRU AUTOTURISMELE DIN PARCUL AUTO AL ASSC PLOIESTI

Număr anunț
DA32145631
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.003.552 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.003.552 RON