Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie pentru clatirea vaselor in masina de spalat

Număr anunț
DA32148234
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.031.075 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.031.075 RON