Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizuire analiza de risc la securitate fizică pentru unități de învățământ din mediul rural

Număr anunț
DA32133965
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA SECUIENI (CUI 17637254)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.776.267 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.776.267 RON