Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISET METALIC ECO , 90X40X180CM pentru CJ Ialomita.

Număr anunț
DA32123224
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.751.980 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.751.980 RON