Ofertă acceptată Cumpărare directă

Execuție lurări de „Reparații curente 4 camere muzeul Pătârlagele, oraș Pătârlagele, județul Buzău”

Număr anunț
DA32141481
Autoritate contractantă
ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.294.535 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.294.535 RON