Ofertă acceptată Cumpărare directă

Retele apa canal str. Nicolae Brana-Triajului pe o lung. de 350m-pr. angaj. legal 61418/29.11.2022

Număr anunț
DA32158445
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.886.138 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.886.138 RON