Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doc. tehnice - Construire Depozit cu destinatie multipla in Municipiul Brasov

Număr anunț
DA32131538
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
33.436.090 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.436.090 RON

din 2 RON estimat