Atribuită Anunț de participare

Acord – cadru de furnizare piese de schimb pentru servere

Număr anunț
CN1002729
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800.380 RON
Data publicării
28.07.2018 01:39
Anunț de atribuire
CAN1006844
Termen limită
27.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 144-328787
Documentație de atribuire
DF1017086

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 800.380 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Procesor server 164.920 RON STREAM NETWORKS S.R.L.
2 Memorie server 275.366 RON
3 Hard disk server 360.094 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3 Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.