Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem portabil de combatere UAS/S, UAS, conform anunț ADV1333443 din 29.11.2022
- Număr anunț
- DA32157314
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
- Cod CPV
- 35730000-0 · Sisteme de razboi electronic si contramasuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 28.627.965 RON
- Data publicării
- 13.12.2022 00:00
- Data finalizării
- 13.12.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.