Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul: ,,REABILITARE SISTEM MICROZONAL ALIMENTARE CU APA (SURSA CRASNA) – INLOCUIRE CONDUCTA DE TRANSPORT APA POTABILA SI REABILITARE CONSTRUCTII HIDROTEHNICE AFERENTE, DE LA STATIA DE TRATARE SCHIULESTI, LA REZERVORUL DE INMAGAZINARE GOGON, ORAS SLANIC”
- Număr anunț
- SCN1003620
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL (CUI 30983999)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.779,46 RON
- Valoare atribuită
- 20.770 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1001385
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008724
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1008724.pdf
- FORMULARE AT Crasna.docx.p7s
- proiect contract AT Crasna v2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL CUI RO30983999
Valoare atribuită
20.770 RON
din 20.779,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro