Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 60,6% sub estimat

Servicii de asigurari pentru accidente de munca pentru angajatii ABA Jiu

Număr anunț
SCN1003631
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
15.758 RON 60,6% sub estimat
Data publicării
06.06.2018 15:25
Anunț de atribuire
SCNA1002944
Termen limită
29.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1006094

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

15.758 RON

din 40.000 RON estimat 60,6%

Adjudecat la 39,4% din estimat · economie 24.242 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.