Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,4% sub estimat
Achiziție sampoane si sapunuri
- Număr anunț
- CN1002497
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644.695,44 RON
- Valoare atribuită
- 158.506,12 RON 75,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1008988
- Termen limită
- 22.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 138-314536
- Documentație de atribuire
- DF1015920
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare furnizare sampoane si sapunuri 24 de luni -semnat.docx.p7s
- 3. propunere de acord cadru, contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- 4. caiet de sarcini sampon si sapun-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015920.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURICOM TRADE S.R.L. CUI RO 33493045
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AZET PREMIUM SRL CUI RO 29498761
Valoare atribuită
158.506,12 RON
din 644.695,44 RON estimat
75,4%
Adjudecat la 24,6% din estimat · economie 486.189,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.