Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru computere si accesorii cf nota 63201/12.12.2022

Număr anunț
DA32162085
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.146.589 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.146.589 RON