- Număr anunț
- SCN1003095
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.795,36 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1001077
- Termen limită
- 15.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007437
Documente
Documentația de atribuire
- CS Sistem computere POC.05.ICIA_09052018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007437.pdf
- Formulare_POC.05.ICIA Sistem computere 09052018.doc.p7s
- Model contract POC.05.ICIA_09052018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.