Ofertă acceptată Cumpărare directă

3 buc casuta 3/2 m si 2 buc foisor lemn 4x 3,5 m

Număr anunț
DA32130476
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Cod CPV
45422100-2 · Lucrari in lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.805.910 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.805.910 RON