Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta lunară și asistență tehnică pentru aplicația de impozite și taxe loxcale ATLA

Număr anunț
DA32114822
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.649.587 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
13.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.649.587 RON