Atribuită Cumpărare directă

Lenjerie de pat tesatura speciala sanforizata bbc100% alba 200 g/mp Firma Protejata

Număr anunț
DA35701921
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON