Atribuită
Anunț de participare
”DELEGAREA DE GESTIUNE A SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE, COMUNA MOVILITA ,JUDETUL IALOMITA PRIN CONTRACT DE CONCESIUNE DE SERVICII”.
- Număr anunț
- PC1001364
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
- Furnizor / câștigător
- SUPERCOM SA (CUI 3884955)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.211.080 RON
- Valoare atribuită
- 3.211.080 RON
- Data publicării
- 11.09.2019 16:03
- Anunț de atribuire
- PCA1000184
- Termen limită
- 18.10.2019 11:00
- Documentație de atribuire
- DF1062324
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la CS puncte colectare.docx.p7s
- Anexa 2 la CS Agenti Econ+ Institutii.docx.p7s
- BV 12345.docx.p7s
- CAIET sarcini-final.docx
- FisaDate_DF1062324.pdf
- Model CONTRACT de CONCESIONARE.docx.p7s
- Platforma deseuri voluminoase.xlsx.p7s
- REGULAMENT salubrizare.docx
- SECTIUNEA III Model Formulare Concesionare Salubriz CORECTAT.doc.p7s
- STUDIU DE OPORTUNITATE - MOVILITA.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPERCOM SA CUI RO 3884955
Valoare atribuită
3.211.080 RON
din 3.211.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro