Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta - management de proiect la depunerea cererii de finantare

Număr anunț
DA32150681
Autoritate contractantă
COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.744.300 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.744.300 RON