Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fețe de masă confecționate

Număr anunț
DA32142547
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Cod CPV
39520000-3 · Articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.184.623 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.184.623 RON