Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fanion antrenament schi alpin SPM Hero Brush Grip

Număr anunț
DA32162851
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Carpati Sinaia (CUI 19066219)
Cod CPV
34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.708.565 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.708.565 RON