Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare tuburi beton- UATC Stoenesti, judetul Valcea

Număr anunț
DA35730523
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti (CUI 2541860)
Furnizor / câștigător
ECOGREEN SRL (CUI 18161085)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.200 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.200 RON