Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale promotionale pentru Centrul de informare europeanăEUROPE DIRECT Teleorman

Număr anunț
DA32168752
Autoritate contractantă
Directia pentru Cultura, Educatie, Creatie si Sport (CUI 30947546)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.746.271 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.746.271 RON