Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator xerox fotocopiatoare A4 80 gr mp gr/mp g/mp 500 coli/top coli / top

Număr anunț
DA32164162
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.446.250 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.446.250 RON