Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU VIDEO GEMBIRD VGA 10M CC-PPVGA-10M -B

Număr anunț
DA32149878
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.559.248 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.559.248 RON