Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta, asistenta tehnica si actualizare Sistem Informatic "eXpert Bugetar

Număr anunț
DA32167280
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si Asistenta Educationala "Speranta" Timis (CUI 9050142)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.390.096 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.390.096 RON