Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pietris sortat- spalat16-25 mm

Număr anunț
DA32159491
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Cod CPV
14212100-1 · Bolovani si pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
16.632.410 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.632.410 RON

din 2.004 RON estimat