Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de vulcanizare anvelope 13"-15

Număr anunț
DA32162161
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.179.651 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.179.651 RON