Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare parcare BL TS 14, Str. Brancoveanu(inclusiv PT) in Mun. Drobeta Turnu Severin

Număr anunț
DA32117042
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Cod CPV
45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.338.396 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.338.396 RON