Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare servicii de ITP pentru 3 autoutilitare sub 3500KG și 1 automacara

Număr anunț
DA32152022
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.343.450 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.343.450 RON