Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de refacere după calamități (Zid de sprijin Remetea, podeț pe DJ 764 în Căbești

Număr anunț
DA32126278
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.813.956 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.813.956 RON