Atribuită Cumpărare directă

SET GARNITURI TERMOFLOT (BMC) + TERMOFLOT ULEI (BMC)

Număr anunț
DA35705007
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
ROYAL AUTOMOTIVE SRL (CUI 36370829)
Cod CPV
34312300-0 · Radiatoare pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON