Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEO PROIECTOR LED FULL HD, 1500 LM, USB HDMI SLOT SD, TELECOMANDA, PROCART

Număr anunț
DA32164807
Autoritate contractantă
G.P.P NR.16 (CUI 29074170)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.432.686 RON
Data publicării
13.12.2022 00:00
Data finalizării
14.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.432.686 RON