Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,1% sub estimat
EXCAVATOARE MECANICE
- Număr anunț
- CN1004972
- Autoritate contractantă
- EURO APAVOL SA (CUI RO27778056)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517.000 RON
- Valoare atribuită
- 428.720 RON 17,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 12:59
- Anunț de atribuire
- CAN1008096
- Termen limită
- 09.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 194-440064
- Documentație de atribuire
- DF1026458
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
428.720 RON
din 517.000 RON estimat
17,1%
Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 88.280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.