Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Achiziție microbuz transport persoane capacitate minim 16+1 locuri
- Număr anunț
- SCN1019654
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 167.999,22 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 12:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1007790
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025596
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini microbuz.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025596.pdf
- FORMULARE microbuz 2018.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN NORD SRL CUI 29300928
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DARIUS MOTORS SRL CUI RO 12763340
Valoare atribuită
167.999,22 RON
din 210.000 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 42.000,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.