Atribuită
Anunț de participare
Achizitie Mixtura Asfaltica BAPC 16 rul 70/100
- Număr anunț
- CN1004787
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- VOX MARIS SRL (CUI 7347369)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.501.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.940.499,43 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 12:24
- Anunț de atribuire
- CAN1011548
- Termen limită
- 16.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 194-438290
- Documentație de atribuire
- DF1024481
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru-Achizitie BAPC 16-semnat.pdf.p7s
- Caiet Sarcini-Achizitie BAPC 16-semnat.pdf.p7s
- Contract Subsecvent-Achizitie BAPC 16-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024481.pdf
- Formulare-Achizitie BAPC16-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VOX MARIS SRL CUI RO 7347369
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TOTAL NSA S.R.L. CUI RO 9315010
Terți susținători 1
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Valoare atribuită
14.940.499,43 RON
din 12.501.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro