Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica pentru obiectivul de investitie „Reabilitarea, dotarea Dispensarului Medical din sat Paltinoasa si dotarea Dispensarului Medical din sat Capu Codrului, comuna Paltinoasa, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1019644
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.500 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1014869
- Termen limită
- 02.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026710
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI--parte scrisa- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026710.pdf
- Model contract.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
- Strategia de contractare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL CUI 19161423
Valoare atribuită
25.500 RON
din 26.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.